Movies
Ratings
278
Knights of Sidonia: Love Woven in the StarsRated ★ 5.0
PossessedRated ★ 2.5
SinisterRated ★ 1.5
The GetawayRated ★ 5.0
Three SistersRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
RunRated ★ 2.5
Pineapple ExpressRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 2.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 5.0
LooperRated ★ 2.5
A Most Wanted ManRated ★ 2.5
MartyrsRated ★ 2.5
QuickRated ★ 1.0
The RoadRated ★ 3.5