Movies
Ratings
219
Get OutRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0