Series
Ratings
28
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5