Movies
Ratings
155
PonyoRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
MasterRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
WindstruckRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Scent of LoveRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
OseamRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0