Movies
Ratings
240
Boiling PointRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 2.5
NewnessRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 4.0
OldRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5