Series
Ratings
199
Dear XRated ★ 3.5
MineRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
The Red SleeveRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 4.0