Series
Ratings
14
Lessons In ChemistryRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 5.0
OutlanderRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0