Movies
Ratings
186
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 2.0
High SocietyRated ★ 1.5
SilmidoRated ★ 1.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 1.5
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5