Movies
Ratings
138
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
OrlandoRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
All the Empty RoomsRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0