Series
Ratings
18
HawkeyeRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Heated RivalryRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Fellow TravelersRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5