Movies
Ratings
56
BraveRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 1.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 2.5
HoppersRated ★ 2.0
There’s Still TomorrowRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 1.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5- The Man Who LaughsRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 1.5
KOKUHORated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0