Movies
Ratings
156
SinnersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Paris, TexasRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Love ExposureRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
PicnicRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5