Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 3.5
Cat's PleasesRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0