Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
100 MetersRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0