Titles you rated
Moana 2Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0