Movies
Ratings
926
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
HuntRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.5