Series
Ratings
19
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0