Movies
Ratings
850
Princess AuroraRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
RinguRated ★ 3.5
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 4.0
Good Morning, VietnamRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 3.5
The FakeRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.5
AlexanderRated ★ 3.5
The Great DictatorRated ★ 3.5
A FamilyRated ★ 4.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 4.5
Seven SamuraiRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 4.0
SignsRated ★ 3.0
The KingdomRated ★ 3.5