Series
Ratings
68
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Last FriendsRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 4.0