Movies
Ratings
258
ZootopiaRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 3.0
SouthpawRated ★ 1.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 4.0