Movies
Ratings
263
BoyhoodRated ★ 4.5
JiseulRated ★ 0.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
SpyRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 2.5
My Little BrideRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Demolition ManRated ★ 3.0