Movies
Ratings
1018
Baby Driver 2Rated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0