Movies
Ratings
87
Operation ChromiteRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.5