Series
Ratings
30
The Most Heretical Last Boss Queen: From Villainess to SaviorRated ★ 3.0
Blue LockRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
MashleRated ★ 2.0
Sweet ReincarnationRated ★ 4.0
Kingdom Season 5Rated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Record of Grancrest WarRated ★ 2.0
Tearmoon EmpireRated ★ 3.0
Shangri-La FrontierRated ★ 5.0
The Genius Prince's Guide to Raising a Nation Out of DebtRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0