Movies
Ratings
60
Dragon Ball: Sleeping Princess in Devil's CastleRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Paddington 2Rated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
More! Ojamajo Doremi: Secret of the Frog StoneRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0