Movies
Ratings
210
Atomic BlondeRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 5.0