Titles you rated
- Love in the Big CityRated ★ 3.0
- A-List to PlaylistRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 2.0
HierarchyRated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
Goodbye EarthRated ★ 0.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Money, ExplainedRated ★ 3.0- Headspace Guide to SleepRated ★ 5.0
Black SummerRated ★ 4.5
Sisyphus : the mythRated ★ 1.5