Titles you rated
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
The Ring VirusRated ★ 1.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.5