Series
Ratings
18
My Fair PrincessRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
SignalRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0