Movies
Ratings
1186
Land of HappinessRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5