Movies
Ratings
660
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
The People UpstairsRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
One Piece: Adventure of Dead EndRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
About FamilyRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 1.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0