Movies
Ratings
1396- HumintRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 5.0
Bring Her BackRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 2.5
Train DreamsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Yi YiRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5