Series
Ratings
16
Ranking of KingsRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Her Private LifeRated ★ 0.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5