Movies
Ratings
238
Paddington 2Rated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 2.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.5
The PostRated ★ 5.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Our Love StoryRated ★ 4.5
Green FishRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0