Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Police AcademyRated ★ 2.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
You Raise Me UpRated ★ 3.5
Psychopath DiaryRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 0.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0- Hometown Over the Hill Season 2Rated ★ 3.5
Hometown Over the Hill Season 1Rated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5