Titles you rated
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
MacheteRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
Synecdoche, New YorkRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
GagmanRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Bowling for ColumbineRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 2.0