Titles you rated
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.0
The TyrantRated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 0.5
When the Camellia BloomsRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 2.0