Movies
Ratings
521
SullyRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 2.0
Ocean's EightRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5