Titles you rated
Spring Bears LoveRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Moon YoungRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
AliceRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
FirecrackerRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
MoxieRated ★ 3.5
GlassesRated ★ 4.5- Cross Your FingersRated ★ 2.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
The Miseducation of Cameron PostRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.0