Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 4.0
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
The StrangerRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0- Around The TableRated ★ 3.5