Titles you rated
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Girl From NowhereRated ★ 3.0
My NameRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0- Superjail!Rated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5- FamilyRated ★ 5.0