Movies
Ratings
173
HoppersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Murder MysteryRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
CommissionRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0