Series
Ratings
192
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Buried HeartsRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Study GroupRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Golden SpoonRated ★ 3.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
Behind Your TouchRated ★ 3.5
High CookieRated ★ 3.0
A Time Called YouRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0