Titles you rated
TitanicRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5