Movies
Ratings
481
Project Hail MaryRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5