Movies
Ratings
206
My Favorite Love StoryRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 2.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 2.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
October SkyRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
Jay KellyRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.5