Movies
Ratings
21
MaterialistsRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0- HumintRated ★ 1.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The ChildeRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The Life AheadRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 1.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0