Movies
Ratings
27
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
- HumintRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 2.5
AnimaRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
At the BenchRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5