Movies
Ratings
465- In The Dry StreamRated ★ 5.0
- The GoralsRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0- Whispering WaterRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
SiratRated ★ 3.5
OasisRated ★ 4.0
Blue VelvetRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 3.5
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 5.0- 2XLRated ★ 4.5
Late... butRated ★ 5.0
The Green RayRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0