Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 0.5
ChefRated ★ 4.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 1.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 0.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 1.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 1.5